sobota, 16 listopada 2013

Bohaterowie: Dziewczyny


                                                              Marta Maciejewska 13 l.

Jest zwykłą nastolatką. Uwielbia książki i gotowanie. Jest jedynaczką i mieszka sama z mamą. Mają psa labladora. Mieszkają w domu jednorodzinnym. Jej mama jest właścicielką firmy co sprawia je bogate. Ojciec Marty również jest bogaty bo jest właścicielem wytwórni płytowej, przez co wysyła bardzo duże alimenty. Marta uwielbia śpiewać co wychodzi jej fantastycznie. 


                                                           Gabrysia Borkowska 13 l.

Zwyczajna nastolatka. Uwielbia taniec i rysunek. Mieszka z rodzicami i starszą siostrą w dużym domu. Ma chłopaka Janka. Jest o rok starszy od niej i kupuje jej wszystko bo jest bogaty. Gabi lubi podróżować i często wyjeżdża za granicę. Chce być aktorką.                                                                Sandra Borkowska 16 l.

Starsza siostra Gabi. Ma chłopaka Maćka. Jest zadziorny i mega przystojny. Sandra kocha taniec i pisanie opowiadań. Pisze 3 blogi: o życiu, i dwa z opowiadaniami. Chce być stylistką lub pisarką. Uwielbia również taniec.                                                                 Emilia Nowak 13 l.

Przyjaciółka dziewczyn. Lubi taniec hip-hop i balet. Ma o 2 lata starszego brata Maćka i siostrę Julke. Kocha horrory i zakupy. Co tydzień chodzi do centrum handlowego i do kina z przyjaciółkami. Mieszka z rodzicami w bloku, choć i tak ma wielkie mieszkanie. 


                                                                  Julka Nowak 16 l.  

Starsza siostra Emilki. Ma chłopaka Adama. Kocha zakupy i świat mody. Na 17 urodziny chce zrobić sobie tatuaż i kolczyk w pępku. Często kłóci się z siostrą o bzdury, a z bratem sobie dokucza. Chce być stylistką. 


Kamila Adamczyk 13 l.

Jest jedynaczką. Uwielbia rock i horrory. Zakupy ją średnio interesują, ale z dziewczynami chodzi. Nie ma chłopaka. Mieszka z ojcem w domku na tej samej ulicy co Marta. Bardzo dobrze gra na gitarze i perkusji. Lubi grać w piłkę nożną. Bardziej koleguje się z chłopakami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz